

















Trodat 5253 Typomatic Self-Inking Custom stamp Steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TRODAT
- Κωδικός: WLONONWCRPTL3
- Βάρος(kg): 2.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 8.50cm x 29.00cm
- EAN: 9010035202530
79,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 148 mm |
| Housing material | Metal |
| Imprint size | 27 x 48 mm |
| Ink colour | Black |
| Package depth | 59 mm |
| Package height | 192 mm |
| Package volume | 1439000 cm |
| Package weight | 296 g |
| Package width | 127 mm |
| Product colour | Stainless steel Black |
| Product type | Self-Inking |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stamp material | Steel |
| Type | Custom stamp |
| Weight | 290 g |
| Width | 80 mm |
