









Crystal Flyers Magical Flying
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Spin Master
- Κωδικός: WLONONWCRIMUW
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 18.00cm x 8.20cm
- EAN: 0778988504161
67,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Depth | 80 mm |
| Doll type | Fashion doll |
| Doll's gender | Female |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Guarantee | F024M |
| Material | Plastic |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package type | Open box |
| Package weight | 410 g |
| Package width | 178 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Rechargeable | Yes |
| Recommended age (max) | 7 yr(s) |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Recommended age group | Child |
| Removable dress | No |
| Suggested gender | Girl |
| Weight | 410 g |
| Width | 178 mm |
