

































Herlitz Loop Plus TechMech school bag set Boy Polyester Blue, Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRSOY
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 39.50cm x 18.50cm
- EAN: 4008110397139
126,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Chest strap | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 370 mm |
| Material | Polyester |
| Number of side pockets | 2 |
| Product colour | Blue Orange |
| Recommended gender | Boy |
| Reflective elements | Yes |
| School age | Grade & elementary school |
| School bag exterior pockets | Front pocket Side pocket |
| School bag set included | Pencil pouch Pencil case Sport bag School bag |
| School bag type | Backpack |
| School bag volume | 17 L |
| Weight | 900 g |
| Width | 310 mm |
