



























LEGO SUPER MARIO 72046 Game Boy
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRT455
- Βάρος(kg): 0.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.40cm x 7.00cm x 19.10cm
- EAN: 5702017816616
102,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 30 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 140 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 421 |
| Package depth | 69 mm |
| Package height | 188 mm |
| Package weight | 562 g |
| Package width | 351 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | LEGO Super Mario |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Use under adult supervision. |
| Width | 90 mm |
