



















LEGO STAR WARS 75416 Chopper (C1-10P) Astromech Droid
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRJGCT
- Βάρος(kg): 1.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.40cm x 38.50cm x 26.00cm
- EAN: 5702017817651
164,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1039 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Package depth | 94 mm |
| Package height | 382 mm |
| Package weight | 1.08 kg |
| Package width | 262 mm |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | Star Wars |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervisio |
