













LEGO STAR WARS 75328 THE MANDALORIAN - HELMET COLLECTION
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRAZFC
- Βάρος(kg): 0.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.80cm x 19.00cm x 35.20cm
- EAN: 5702017155548
112,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 180 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 584 |
| Package depth | 91 mm |
| Package height | 354 mm |
| Package width | 191 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Weight | 790 g |
| Width | 110 mm |
