























LEGO ONE PIECE 75639 The Going Merry Pirate Ship
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRPOYT
- Βάρος(kg): 1.93kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.00cm x 9.40cm x 37.80cm
- EAN: 5702017818023
191,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 154,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 390 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 340 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1376 |
| Number of toy minifigures | 5 pc(s) |
| Package depth | 92 mm |
| Package height | 375 mm |
| Package weight | 1.93 kg |
| Package width | 480 mm |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | One Piece |
| Warnings | Use under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Keep the packaging as it contains important information. |
| Width | 200 mm |
