



























LEGO IDEAS 21376 Orange Cat
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: KLOLEGLEG2366
- Βάρος(kg): 2.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.70cm x 28.00cm x 45.30cm
- EAN: 5702018069769
141,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | F024M |
| Height | 320 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1755 |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 456 mm |
| Package weight | 2.67 kg |
| Package width | 282 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Ideas |
| Warnings | Use under adult supervision. Keep the packaging as it contains important information. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
