















LEGO FORTNITE 77077 Klombo
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRMOMG
- Βάρος(kg): 1.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 46.00cm x 28.00cm
- EAN: 5702017824284
153,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 123,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 140 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1084 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Package depth | 72 mm |
| Package height | 282 mm |
| Package weight | 1.23 kg |
| Package width | 456 mm |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | Fortnite |
| Warnings | Use under adult supervision. Keep the packaging as it contains important information. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
