























LEGO DISNEY 43304 Blaze's Horse Ranch
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: KLOLEGLEG2234
- Βάρος(kg): 0.63kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 26.00cm x 5.60cm
- EAN: 5702018066928
56,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 70 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 130 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 209 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Package depth | 56 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 636 g |
| Package width | 279 mm |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Series | Disney |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Width | 220 mm |
