





















LEGO CITY 60498 Tractor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRT500
- Βάρος(kg): 0.37kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 26.00cm x 6.00cm
- EAN: 5702018031933
49,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 130 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 100 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 204 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Package depth | 61 mm |
| Package height | 191 mm |
| Package weight | 380 g |
| Package width | 262 mm |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Series | City |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Use under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Width | 90 mm |
