























LEGO CITY 60478 Cement Mixer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRT499
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 28.00cm x 5.60cm
- EAN: 5702018056790
72,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 220 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 90 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 371 |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 562 g |
| Package width | 280 mm |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | City |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Use under adult supervision. |
| Width | 50 mm |
