

































LEGO ART 31218 Japanese Cherry Blossom Landscape
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEGO
- Κωδικός: WLONONWCRT468
- Βάρος(kg): 2.93kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 12.30cm x 47.50cm
- EAN: 5702018061862
183,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 60 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 390 mm |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 1892 |
| Package depth | 126 mm |
| Package height | 378 mm |
| Package weight | 2.89 kg |
| Package width | 480 mm |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | LEGO Art |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. Use under adult supervision. |
| Width | 350 mm |
