









Hasbro Monopoly Pok mon Board Game (Polish Edition)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Hasbro
- Κωδικός: GR1HASFAM0001
- Βάρος(kg): 0.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 27.00cm x 4.50cm
- EAN: 5010996298652
37,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Family game | Yes |
| Game modes | Multiplayer |
| Game rules included | Yes |
| Gameboard included | Yes |
| Genre | Family |
| Guarantee | F024M |
| Maximum number of players | 4 |
| Minimum number of players | 2 |
| Number of dices | 2 |
| Number of game pawns | 4 |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package type | Closed box |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 280 mm |
| Product type | Board game |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (max) | 99 yr(s) |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Recommended age group | Adult & Child |
| Suggested gender | Any gender |
