





Huffy Disney CARS 12 Children's Bike
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUFFY
- Κωδικός: SREHFFROW0148
- Βάρος(kg): 11.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 74.00cm x 20.00cm
- EAN: 324472242448
159,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brake system | Rear brake |
| Chain cover included | Yes |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | F024M |
| Material | Plastic Steel |
| Maximum load weight | 36 kg |
| Minimum child height | 98 cm |
| Mudguards | Yes |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package weight | 7 kg |
| Preassembled | Yes |
| Product colour | Red |
| Proper use | Outdoor |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Side wheels | Yes |
| Target audience | Child |
| Theme | Cars 2 |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. Always wear a protective helmet. Use only under adult supervision. |
| Wheel rim material | Plastic |
| Wheel size | 12" |
| Wheels type | Inflatable wheels |
