



Huffy 12" children's bicycle Disney MINNIE 22434W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUFFY
- Κωδικός: SREHFFROW0149
- Βάρος(kg): 7.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 77.00cm x 74.00cm x 20.00cm
- EAN: 324472243438
157,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable seat | Yes |
| Brake system | Front and rear caliper brake |
| Chain cover included | Yes |
| Gender | Girl |
| Guarantee | F024M |
| Handbrake control | Yes |
| Material | Steel Technopolymer |
| Maximum user weight | 35 kg |
| Mudguards | Front and rear |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Preassembled | Yes |
| Product colour | Red Pink |
| Proper use | Asphalt |
| Recommended age (min) | 4 yr(s) |
| Side wheels | Yes |
| Target audience | Children |
| Warnings | Always wear a protective helmet. Use only under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
| Water bottle with handle | Not |
| Weight | 10 kg |
| Wheel size (imperial) | 30.5 cm (12") |
| Wheels type | Inflatable wheels |
