















Bike HUFFY Disney PRINCESS 12" 22414W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUFFY
- Κωδικός: SREHFFROW0161
- Βάρος(kg): 7.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 44.00cm x 74.00cm
- EAN: 324472241458
158,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Basket | Yes |
| Brake system | Front hand brake and fixed rear wheel brake on pedals |
| Chain cover included | Yes |
| Gender | Girl |
| Guarantee | G024M |
| Handbrake control | Yes |
| Material | Steel Foam Technopolymer |
| Maximum child height | 100 cm |
| Minimum height of a child | 85 cm |
| Mudguards | Yes |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Preassembled | Yes |
| Product colour | Purple Pink White |
| Proper use | Asphalt |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Side wheels | Yes |
| Target audience | Children |
| Warnings | Always wear a protective helmet. Use only under adult supervision. Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
| Weight | 8 kg |
| Wheel size (imperial) | 30.5 cm (12") |
| Wheels type | Foam |
