



Osprey Poco SLT Tourist Carrier Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Osprey
- Κωδικός: WLONONWCRJMT1
- Βάρος(kg): 2.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 32.00cm x 74.00cm
- EAN: 0843820181029
293,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 236,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Collapsible | Yes |
| Depth | 430 mm |
| Exterior pockets | Front pocket Hip belt pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 600 mm |
| Material | Nylon |
| Maximum load weight | 22 kg |
| Pocket fastener type | Zipper |
| Product colour | Black |
| Waist belt | Yes |
| Warnings | Do not leave your child unattended when using the baby carrier. Ensure that all straps are properly secured. |
| Weight | 2.14 kg |
| Width | 350 mm |
