















Osprey Poco Premium Child Carrier Tourist Carrier Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Osprey
- Κωδικός: WLONONWCRJMPL
- Βάρος(kg): 4.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 30.00cm x 76.00cm
- EAN: 0843820181104
439,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 354,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Depth | 450 mm |
| Exterior pockets | Hip belt pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handrails | Yes |
| Height | 750 mm |
| Material | Nylon |
| Maximum load weight | 22 kg |
| Mirror | Yes |
| Pocket fastener type | Zipper |
| Product colour | Black |
| Sunshade | Yes |
| Waist belt | Yes |
| Warnings | Ensure that all straps are properly secured. Do not leave your child unattended when using the baby carrier. |
| Weight | 3.78 kg |
| Width | 390 mm |
