

















Xiaomi | Smart Air Purifier 4 Compact EU | 27 W | Suitable for rooms up to 16-27 m2 | White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRAHXM
- Βάρος(kg): 3.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.40cm x 27.60cm x 43.30cm
- EAN: 6934177775345
139,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 112,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Air particle sensor | Yes |
| Air purify rate | 230 m /h |
| Anti-allergy filter | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Certification | T V Rheinland |
| Depth | 220 mm |
| Filter life (max) | 12 month(s) |
| Filtering capability | Pollen Dust mites Cigarette smoke Allergens Odors |
| Filters out dust/pollen | 99.97% |
| Guarantee | G012M |
| Height | 355 mm |
| HEPA filter | Yes |
| Motor type | DC |
| Noise level | 60 dB |
| Noise level (night mode) | 20 dB |
| Particle filter | Yes |
| Particle filtration | 0.3 m |
| Placement | Floor, Table |
| Power consumption (max) | 27 W |
| Product colour | White |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suitable for room area up to | 27 m |
| Voice control | Yes |
| Warnings | The unit requires periodic maintenance and filter replacement within the specified time. The appliance must be connected to a suitable power outlet. Read the instructions before use of the device. |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 220 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
