



















Nedis HTIP700WTW electric space heater Indoor White 700 W Infrared electric space heater
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRSPA8
- Βάρος(kg): 8.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.50cm x 26.00cm x 37.50cm
- EAN: 5412810444311
286,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 230,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-tilt protection | No |
| Built-in display | Yes |
| Castor wheels | No |
| Cord length | 1.8 m |
| Depth | 240 mm |
| Display | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | No |
| Heating element type | Carbon fibre |
| Heating power | 700 W |
| Height | 620 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Metal Plastic |
| Indication light | No |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Number of speeds | 1 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 1255 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 100 mm |
| Placement options | Floor, Wall |
| Power plug type | Type F |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote control included | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Suitable for bathroom | Yes |
| Suitable for room area up to | 18 m |
| Temperature (max) | 37 C |
| Temperature (min) | 0 C |
| Thermostat control type | Digital |
| Timer | Yes |
| Type | Infrared electric space heater |
| Weight | 6.65 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 1200 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
