































2-in-1 fan with heating function NOVEEN F740 16"/40 cm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: AGDOOVWEN0020
- Βάρος(kg): 7.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.90cm x 34.30cm x 44.70cm
- EAN: 5902221623981
94,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Countdown timer | Yes |
| Depth | 425 mm |
| Fan diameter 2 | 40 cm |
| Guarantee | G024M |
| Heating function | Yes |
| Height | 1160 mm |
| Height adjustment | Yes |
| LED display | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Number of speeds | 4 |
| Package type | Box |
| Placement | Desk, Floor |
| Power | 40/1000/2000 W |
| Power source type | Power socket |
| Product colour | Black |
| Protection against overheating | Yes |
| Remote control type | Yes |
| Type | Household blade fan |
| Warnings | Do not use the blower or fan near water. Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation. Be especially careful when using the device in the presence of children. |
| Weight | 6 kg |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Width | 430 mm |
