















Philips | CX5535/11 | Tower Fan | Dark Gray | Diameter 31 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Yes
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCREB99
- Βάρος(kg): 6.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.80cm x 23.80cm x 109.50cm
- EAN: 8720389028618
176,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Airflow | 2230 m /h |
| Built-in aroma diffuser | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1.8 m |
| Depth | 310 mm |
| Fan noise level (max) | 46 dB |
| Fan noise level (min) | 28 dB |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1048 mm |
| Housing material | Plastic |
| Night mode | Yes |
| Noise level | 46 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Oscillation range | 60 |
| Package depth | 238 mm |
| Package height | 1095 mm |
| Package weight | 6.1 kg |
| Package width | 238 mm |
| Placement | Floor |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| Power consumption (typical) | 40 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | Grey |
| Remote control included | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| Timer | Yes |
| Type | Household tower fan |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 310 mm |
