





















Philips 3000 series Pedestal Fan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRSPZI
- Βάρος(kg): 8.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.80cm x 73.60cm x 21.40cm
- EAN: 8720389036910
157,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Airflow | 2562 m /h |
| Auto oscillating | Yes |
| Connectable to internet | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.8 m |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 400 mm |
| Fan diameter | 40 cm |
| Fan noise level (max) | 46 dB |
| Fan noise level (min) | 19 dB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1250 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Plastic |
| Mobile app support | Yes |
| Night mode | Yes |
| Noise level | 46 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Oscillation range | 90 |
| Package depth | 462 mm |
| Package height | 737 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 199 mm |
| Placement | Floor |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| Power consumption (typical) | 50 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | Grey |
| SilentWings technology | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle | 30 |
| Timer | Yes |
| Timer duration (maximum) | 12 h |
| Type | Household blade fan |
| Voice control | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 6 kg |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Width | 372 mm |
