

















Philips 2000 series Table Fan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPSKF
- Βάρος(kg): 4.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 32.20cm x 31.00cm
- EAN: 8720389036828
107,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Airflow | 738 m /h |
| Auto oscillating | No |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1.8 m |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 259 mm |
| Fan diameter | 22 cm |
| Fan noise level (max) | 40 dB |
| Fan noise level (min) | 23 dB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 375 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Plastic |
| Night mode | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package weight | 4.1 kg |
| Package width | 307 mm |
| Placement | Table |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | Grey |
| SilentWings technology | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle | 180 |
| Timer | Yes |
| Timer duration (maximum) | 12 h |
| Type | Household blade fan |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 2.3 kg |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Width | 259 mm |
