



Ravanson WT-7040SN INOX household fan Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ravanson
- Κωδικός: WLONONWCROZP3
- Βάρος(kg): 7.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 46.00cm x 60.50cm
- EAN: 5902230901971
109,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 55.38 m /h |
| Built-in light | No |
| Depth | 400 mm |
| Fan diameter | 45 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1180 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Noise level | 62.5 dB |
| Number of fan blades | 4 |
| Number of speeds | 3 |
| Oscillation range | 90 |
| Overheat protection | Yes |
| Placement | Floor |
| Power source type | AC |
| Product colour | Stainless steel |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle | 25 |
| Type | Household blade fan |
| Weight | 6.2 kg |
| Width | 450 mm |
