





















Esperanza EHF005 Scirocco Circulating Fan 12'', chrom
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Esperanza
- Κωδικός: AGDESPWEN0007
- Βάρος(kg): 3.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 43.50cm x 38.00cm
- EAN: 5901299930755
31,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Blade length | 30 cm |
| Cable length | 1.8 m |
| Fan diameter | 36 cm |
| Feet | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 380 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Chrome |
| Number of fan blades | 3 |
| Number of speeds | 3 |
| Overheat protection | Yes |
| Package type | Box |
| Placement | Table |
| Power consumption (typical) | 50 W |
| Power source type | AC |
| Power supply input frequency | 50 Hz |
| Product colour | Chrome |
| Protection class | II- degree of protection against electric shock |
| Protective grille included | Y |
| Quantity | 1 |
| Set contents | Protective caps |
| Tilt adjustment | Yes |
| Type | Air circulator |
| Warnings | Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation. Do not use the blower or fan near water. Be especially careful when using the device in the presence of children. |
| Weight | 3.2 kg |
| Width | 400 mm |
