























Esperanza EHF001WB, 16 '' standing fan, White/Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Esperanza
- Κωδικός: AGDESPWEN0009
- Βάρος(kg): 2.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 43.50cm x 13.50cm
- EAN: 5901299914311
22,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Diameter | 40 cm |
| Feet | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| Number of blades | 3 |
| Number of speeds | 3 |
| Overheat protection | Yes |
| Placement | Floor |
| Power consumption (typical) | 50 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | White Blue |
| Tilt adjustment | Yes |
| Type | Standing fan |
| Vertical rotation angle | 0 - 90 |
| Warnings | Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation. Do not use the blower or fan near water. Be especially careful when using the device in the presence of children. |