















Dreo TurboPoly 154 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSPHL
- Βάρος(kg): 8.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.80cm x 73.60cm x 21.40cm
- EAN: 0810181282702
192,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 154,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 1700 m /h |
| Guarantee | G024M |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 940 - 1067 mm |
| Noise level | 25 dB |
| Number of modes | 3 |
| Number of speeds | 9 |
| Placement | Floor |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Product colour | Black |
| Timer | Yes |
| Timer duration (maximum) | 8 h |
| Type | Household blade fan |
| Vertical auto rotation | Yes |
