







Adler AD 7304 White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLWEN0006
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.50cm x 42.00cm x 20.00cm
- EAN: 5908256830783
26,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto oscillating | Yes |
| Diameter | 40 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height adjustment | No |
| Maximum power | 90 W |
| Noise level | 52 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Oscillation range | 76 |
| Placement | Table |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power requirements | 220 - 240V, 50/60 Hz |
| Product colour | White |
| Tilt adjustment | Yes |
