









LIN LIFVD2 80 l electric boiler White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIN
- Κωδικός: AGDLI-BOJ0010
- Βάρος(kg): 32.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 102.50cm x 64.50cm
- EAN: 5905090824633
305,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 246,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Boiler material | Enamelled steel |
| Built-in WiFi | Yes |
| Collection box capacity | 80 l |
| Depth | 288 mm |
| Energy efficiency class (old) | B |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2108584 |
| Fuel type | Electric |
| Guarantee | F024M |
| Heater location | Indoor |
| Height | 966 mm |
| Maximum hot water supply temperature | 75 C |
| Maximum power | 2000 W |
| Mounting | Wall |
| Pressure | 0.7 MPa |
| Product colour | White |
| Rated voltage | 220 - 240 V |
| Type | Tank (water storage) |
| Warnings | Regular maintenance and inspections are required to ensure safe use. Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Waterproof | IPX4 |
| Weight | 32 kg |
| Width | 542 mm |
