















Zwilling Pro non-stick plate steel frying pan - 20 cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZWILLING
- Κωδικός: WLONONWCRAEJ3
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 40.00cm x 22.50cm
- EAN: 4009839530623
112,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom diameter | 14.4 cm |
| Depth | 570 mm |
| Designer | Matteo Thun & Antonio Rodriguez |
| Diameter | 20 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | F300M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 65 mm |
| Internal coating | Duraslide Ultra |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium, Stainless steel |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of internal coating layers | 3 |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scratch-resistant | Yes |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Ceramic Gas Halogen Induction |
| Temperature (max) | 230 C |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 840 g |
| Width | 140 mm |
