







BergHOFF 3950429 stock pot 4.4 L Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZLK
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 5413821362991
90,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4.4 L |
| Depth | 250 mm |
| Designer | Pieter Roex |
| Dishwasher proof | No |
| Doesn't contain | PFAS |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Grey |
| Handle material | Phenolic resin |
| Handles quantity | 2 |
| Handwash recommended | Yes |
| Heat-resistant up to | 180 C |
| Height | 160 mm |
| Inside diameter | 24 cm |
| Inside height | 11.5 cm |
| Internal coating | CeraGreen |
| Lid colour | Transparent |
| Lid material | Glass |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Grey |
| Suitable for hob types | Gas Ceramic Induction Electric Halogen |
| Width | 395 mm |
