















BergHOFF Leo Stone+ 4.4 L Black Aluminium
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZG2
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 5413821375069
98,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4.4 L |
| Depth | 250 mm |
| Diameter | 24 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 155 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Glass |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Suitable for hob types | Induction Sealed plate Ceramic Gas Halogen |
| Weight | 1.85 kg |
| Width | 350 mm |
