



















BergHOFF 3950593 soup pot 4.4 L Black Aluminium, Glass, Silicone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZO5
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 5413821375151
89,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4.4 L |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Depth | 240 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Aluminium, Silicone |
| Height | 157 mm |
| Internal coating | CeraGreen |
| Material | Aluminium, Glass, Silicone |
| Maximum operating temperature | 230 C |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Black |
| Suitable for hob types | Gas Ceramic Induction Halogen Electric |
| Weight | 1.73 kg |
| Width | 350 mm |
