






Νέο Προϊόν







Sea To Summit Detour Pot 1.8 L Grey, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEA TO SUMMIT
- Κωδικός: WLONONWCROGE1
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 15.00cm x 25.10cm
- EAN: 9327868160822
129,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 1.8 L |
| Depth | 179 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Stainless steel |
| Handle material | Stainless steel |
| Height | 102 mm |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Stainless steel |
| Material | Stainless steel, Silicone |
| Package depth | 179 mm |
| Package height | 49 mm |
| Package width | 181 mm |
| Product colour | Stainless steel Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable handle | Yes |
| Type | Pot |
| Weight | 474 g |
| Width | 308 mm |
