











MSR 13233 camping cookware Skillet Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPZ45
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 38.00cm x 42.00cm
- EAN: 0040818132333
109,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | Thailand |
| Diameter | 20.3 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 50.8 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Material | Aluminium, Stainless steel |
| Non-stick coating | Yes |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 51 mm |
| Package width | 211 mm |
| Pot handle included | Yes |
| Product colour | Grey |
| Removable handle | Yes |
| Type | Skillet |
| Weight | 190 g |
| Width | 215.9 mm |
