











Le Creuset 21177247164430 Dutch oven 4.2 L White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSFEL
- Βάρος(kg): 4.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 13.50cm x 29.00cm
- EAN: 0024147303428
326,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 263,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4.2 L |
| Country of origin | France |
| Depth | 103 mm |
| Finishing material | Enamel |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 166 mm |
| Lid included | Yes |
| Material | Cast iron |
| Product colour | White |
| Suitable for hob types | Ceramic Gas Induction Electric |
| Warranty period | 30 year(s) |
| Width | 252 mm |
