









Le Creuset Signature 3.3 L Round Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRMOEF
- Βάρος(kg): 4.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 27.00cm x 12.00cm
- EAN: 0024147260660
293,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 236,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 3.3 L |
| Country of origin | France |
| Diameter | 22 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Freezer proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 152 mm |
| Internal coating | Enamel |
| Lid included | Yes |
| Material | Cast iron |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Ceramic Induction Gas |
| Width | 233 mm |
