











KUHN RIKON Easy Ceramic All-purpose pan Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRWKM
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.30cm x 32.70cm x 9.00cm
- EAN: 7610154315641
85,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Cutting board | No |
| Depth | 477 mm |
| Diameter | 28 cm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 74 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Gas Electric Halogen Induction Ceramic |
| Temperature (max) | 220 C |
| Type | All-purpose pan |
| Vendor collection name | Easy Ceramic |
| Weight | 1.14 kg |
| Width | 289 mm |
