









KUHN RIKON CULINARY FIVEPLY Frying pan uncoated 24 cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSH50
- Βάρος(kg): 1.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.60cm x 10.50cm x 26.80cm
- EAN: 7610154385019
98,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Depth | 462 mm |
| Diameter | 24 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 78 mm |
| Internal coating | Stainless steel |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium, Stainless steel |
| Non-stick coating | No |
| Product colour | Stainless steel |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Induction Gas Electric |
| Temperature (max) | 240 C |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 256 mm |
