





KUHN RIKON Allround Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRZOX
- Βάρος(kg): 0.96kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 25.60cm x 8.00cm
- EAN: 0705475313852
75,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 255 mm |
| Diameter | 24 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 1 |
| Heat indicator | No |
| Height | 60 mm |
| Internal coating | Stainless steel |
| Lid included | No |
| Material | Stainless steel |
| Non-stick coating | Yes |
| Package type | Sleeve |
| Product colour | Silver |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Temperature (max) | 240 C |
| Weight | 950 g |
| Width | 440 mm |
