













KUHN RIKON ALLROUND All-purpose pan Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRDJS
- Βάρος(kg): 0.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.90cm x 21.70cm x 8.00cm
- EAN: 7610154313845
70,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom diameter | 14 cm |
| Depth | 367 mm |
| Diameter | 20 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 85 mm |
| Internal coating | No coating |
| Lid included | No |
| Material | Stainless steel |
| Non-stick coating | No |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Gas Ceramic Halogen Electric Induction |
| Temperature (max) | 240 C |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 655 g |
| Width | 215 mm |
