













KUHN RIKON Allround 5 L Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRS854
- Βάρος(kg): 2.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 33.50cm x 11.60cm
- EAN: 7610154374785
144,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 5 L |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Depth | 295 mm |
| Diameter | 28 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 2 |
| Height | 147 mm |
| Internal coating | No coating |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Glass |
| Material | Stainless steel |
| Maximum operating temperature | 240 C |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Suitable for hob types | Sealed plate Induction Gas Ceramic |
| Weight | 2.42 kg |
| Width | 390 mm |
