









GSI Outdoors 90103 camping utensil Copolyester, Nylon, Polyethylene Utensil set
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSPA5
- Βάρος(kg): 8.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.50cm x 26.00cm x 37.50cm
- EAN: 0090497901034
98,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 50.8 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 292.1 mm |
| Material | Polyethylene Nylon Copolyester |
| Number of products included | 11 pc(s) |
| Number of spoons included | 1 pc(s) |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | Utensil set |
| Weight | 488 g |
| Width | 190.5 mm |
