











BergHOFF Leo Stone+ All-purpose pan Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZO6
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 5413821374949
70,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 3 L |
| Depth | 290 mm |
| Diameter | 28 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 100 mm |
| Internal coating | Ceramic |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Induction Sealed plate Gas Halogen Ceramic |
| Type | All-purpose pan |
| Weight | 1 kg |
| Width | 520 mm |
