









BergHOFF 1315164 frying pan All-purpose pan Round
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCRPTRD
- Βάρος(kg): 1.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.90cm x 29.60cm x 8.90cm
- EAN: 5413821405162
79,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 3.15 L |
| Depth | 294 mm |
| Designer | BergHOFF Studio |
| Dishwasher proof | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 82 mm |
| Lid included | No |
| Material | Stainless steel |
| Non-stick coating | No |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Suitable for hob types | Electric Ceramic Halogen Induction |
| Temperature (max) | 250 C |
| Type | All-purpose pan |
| Vendor collection name | DiNA |
| Weight | 1.31 kg |
| Width | 485 mm |
