



BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BALLARINI
- Κωδικός: AGDBNIGAR0120
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 50.00cm x 30.00cm
- EAN: 8003150508152
81,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom diameter | 12 cm |
| Chestnut cutter | No |
| Cutting board | No |
| Diameter | 30 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Freezer proof | Yes |
| Guarantee | F120M |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 1 |
| Heat diffuser included | No |
| Height | 121 mm |
| Internal coating | Granite/Titanium |
| Knife included | No |
| Lid included | No |
| Material | Aluminium |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of internal coating layers | 6 |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Anthracite |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Round |
| Spatula | No |
| Suitable for hob types | Induction Gas |
| Temperature (max) | 230 C |
| Temperature (min) | -20 C |
| Tongs | No |
| Type | Wok/Stir-Fry pan |
| Weight | 1.54 kg |
| Width | 313 mm |
