

















Ariete 1972 Sandwiches & Cookies Party Time, Multifunction Electric Griddle, 700 Watt, 3 non-stick and interchangeable plates, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ariete
- Κωδικός: WLONONWCRPRY5
- Βάρος(kg): 2.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.80cm x 7.80cm x 33.00cm
- EAN: 8003705119734
88,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 270 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 110 mm |
| LED indicators | Power |
| Master (outer) case gross weight | 13.2 kg |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 255 mm |
| Package weight | 3.15 kg |
| Package width | 385 mm |
| Power | 700 W |
| Product colour | Blue |
| Products per intermodal container (20ft) | 1984 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 4032 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 4536 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet | 96 pc(s) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 2.75 kg |
| Width | 220 mm |
