











Helikon Thermal mug with lid 250 ml Silver, Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Helikon
- Κωδικός: AGDHLKTKT0001
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.80cm x 8.50cm x 11.00cm
- EAN: 5908218702776
14,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cover material | Plastic |
| Diameter | 7.5 cm |
| Guarantee | G012M |
| Height | 90 mm |
| Interior material | Stainless steel |
| Leakproof | Yes |
| Lid included | Yes |
| Product colour | Black Silver |
| Retractable handle | Yes |
| Suitable for beverage | Coffee, Juice, Tea |
| Thermal insulation | Yes |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals. Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
| Weight | 133 g |